Dla wystawców

Veganmania to największa w Polsce w 100% roślinna impreza, podczas której swoją ofertę prezentują firmy produkujące żywność, restauracje, bary, a także producenci odzieży i kosmetyków z całego kraju.

Organizowane w ośmiu miastach w Polsce targi to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty gościom, którzy tłumnie odwiedzają Veganmanię. Są wśród nich weganie i wegetarianie, ale także osoby zainteresowane nowościami na roślinnym rynku, ograniczające spożycie mięsa lub po prostu lubiące dobre jedzenie i szukające nowych smaków. Zróżnicowana publiczność festiwalu to zasługa m.in. rozbudowanego programu i dodatkowych atrakcji, które towarzyszą każdej edycji.

Veganmania, oprócz części targowej, to także ciekawe i inspirujące wykłady oraz spotkania z aktywistami, autorami książek i publikacji, naukowcami, dietetykami i celebrytami.

Każdej edycji towarzyszą dodatkowe wydarzenia, takie jak strefa Tatuaże Zamiast Futra, w której można wykonać sobie wyjątkowy tatuaż związany z tematyką praw zwierząt, czy strefa Jasna Strona Mocy, na której sportowcy i eksperci promują dietę roślinną w sporcie.

Na Veganmanii gościmy zwykle 100 wystawców, a nasze targi odbywają się w najbardziej prestiżowych i popularnych lokalizacjach w danym mieście (Hala Stulecia we Wrocławiu, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach czy Targi w Poznaniu). W 2019 roku każdą Veganmanię odwiedzało średnio 4000 gości.

Organizatorem Veganmanii jest Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Dochód z imprezy jest w całości przeznaczony na statutową działalność stowarzyszenia, które zajmuje się walką o prawa zwierząt hodowlanych.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Kontakt

Prowadzisz własną firmę i chciałbyś zaprezentować swoją ofertę na Veganmanii? Zarejestruj się już teraz i razem z nami twórz najlepszą roślinną imprezę w Polsce.

Więcej

Napisz do nas:

[email protected]