Dla odwiedzających

Veganmania to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu masz szansę spróbować pysznego, roślinnego jedzenia od najlepszych restauracji i producentów, kupić unikalną odzież, nietestowane na zwierzętach kosmetyki oraz wziąć udział w inspirujących spotkaniach i wykładach.

Największa i najdłużej istniejąca 100% roślinna impreza jest organizowana w ośmiu miastach w Polsce. Nasze targi to doskonała okazja do zapoznania się z bogatą ofertą wegańskich produktów serowanych przez blisko 100 wystawców z całego kraju. Są wśród nich restauracje i bary, producenci gotowej żywności, którą możecie zabrać ze sobą do domu, a także małe manufaktury produkujące unikalną odzież i akcesoria. Na Veganmanii nie brakuje też kosmetyków i artykułów do pielęgnacji.

Veganmania, oprócz części targowej, to także ciekawe i inspirujące wykłady oraz spotkania z aktywistami, autorami książek i publikacji, naukowcami, dietetykami i celebrytami. Na każdej edycji macie szansę zdobyć wiedzę m.i. na temat praw zwierząt, zdrowego odżywiania, a podczas ciekawych warsztatów zdobyć nową wiedzę. Naszymi gośćmi byli m.in. Marta Dymek (Jadłonomia), Szymon Hołownia, Orestes Kowalski (Everyday Hero) czy dr. Damian Parol.

Każdej edycji towarzyszą atrakcyjne dodatkowe wydarzenia, takie jak strefa Tatuaże Zamiast Futra, w której można wykonać sobie wyjątkowy tatuaż związany z tematyką praw zwierząt, czy strefa Jasna Strona Mocy, na której sportowcy i eksperci promują dietę roślinną w sporcie.

Na Veganmanii spotkasz też aktywistki i aktywistów Stowarzyszenia Otwarte Klatki, którzy na tematycznych stoiskach opowiedzą, jak możesz pomóc nam w aktualnie prowadzonych kampaniach.

Nasze targi odbywają się w najbardziej prestiżowych i popularnych halach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Targi w Poznaniu czy Hala Stulecia we Wrocławiu).

Organizatorem Veganmanii jest Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Dochód z imprezy jest w całości przeznaczony na statutową działalność stowarzyszenia, które zajmuje się walką o prawa zwierząt hodowlanych. Biorąc udział w naszych targach wspierasz jednocześnie jedną z najskuteczniejszych organizacji zajmujących się walką o prawa zwierząt.

Kontakt

Prowadzisz własną firmę i chciałbyś zaprezentować swoją ofertę na Veganmanii? Zarejestruj się już teraz i razem z nami twórz najlepszą roślinną imprezę w Polsce.

Więcej

Napisz do nas:

[email protected]